Orzeł Harta - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • STRONA W TRAKCIE PRZEBUDOWY. WSZYSTKO RUSZY OD NOWEGO SEZONU i BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO. PRZEPRASZAMY ZA JAKIEKOLWIEK UTRUDNIENIA.
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Stadion
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zwycięstwo Na Koniec Sezonu!

• autor: ks_orzel, 2016-06-12 16:48

Orzeł Harta 3:1 SZiK Wola Rafałowska

Bramki:

44’ R. Pudysz (rzut karny)

75’ D. Kuś (rzut karny)

85’ A. Gierula (asysta D. Kuś)

Skład:

B. Domin

E. Chuchla

R. Dubaj

Mariusz Potoczny

S. Domin (46' F. Pępek)

Mateusz Potoczny

A. Darasz (46' D. Wnęk)

G. Hus (46' M. Krasnopolski)

T. Mnich (66' A. Gierula)

R. Pudysz

D. Kłyż (46' D. Kuś)

----------------------------------------------------

W. Piech

W. Domin

W meczu na zakończenie sezonu 2015/2016 rzeszowskiej B-Klasy Orzeł w zmodyfikowanym składzie przed własną publicznością podejmował drużynę z Woli Rafałowskiej. Pierwsza połowa to dość wyrównana gra obu zespołów. W 20 minucie popełniamy błąd w kryciu, który kosztuje nas utratą bramki po szybkim kontrataku przeciwników. Tuż przed przerwą losy się odwróciły po faulu obrońcy gości we własnej ,,szesnastce'' sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie wykorzystuje Rafał Pudysz i doprowadza do wyrównania. Po przerwie do gry wchodzą etatowi zawodnicy, gdzie w ładnym stylu dają o sobie znać. Widać było znaczącą przewagę naszej drużyny. Kwadrans przed końcem spotkania akcja ze skrzydła, wejście w pole karne przeciwnika, zawodnik gości fauluje, sędzia się nie zawahał i ponownie wskazuje na ,,jedenastkę''. Do piłki podchodzi Dariusz Kuś i wychodzimy na prowadzenie. 5 minut przed końcem meczu ponownie ,,Kusy'' po indywidualnej akcji z prawej strony przeszedł bramkarza gości i wyłożył piłkę do czekającego Adama Gieruli, który mocnym strzałem wpakował piłkę do pustej bramki ustalając końcowy wynik spotkania.

Autor: Treść:pozostało znaków:

B-klasa » Rzeszów III - Łańcut